| RoxRoman a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostrubig grin sambata viitoare eu cu prietenul meu facem un an de cand suntem impreuna:X dati-mi va rog ceva ideei de cadoubig grin multumesc:X

Răspuns Câştigător
| cranian0000 a răspuns:

Poti sai dai un simplu sarut. dragostea nu inseamna cadouri sau bani sau altceva.dar daca chiar vrei sa i cumperi ceva poti sa iei 2 lantisoare cu 2 jumatati de inima si cand le pui unul langa celalalt sa formeze o inima sau asa cv.acum suntem chitbig grintonguehappy

2 răspunsuri:
| PtcNymphee a răspuns:

Ceva simbolic, ar fi cel mai potrivit. Iti recomand un glob in care sa fie o poza cu voi doi? thinking P.S:Se gasesc la Kodak sau daca nu. Pe langa asta ii poti lua un parfum..Eu stiu? :d.

| larylarisanadrea a răspuns:

O cina romantica la un restaurant (dar sa fiti doar voi doi)