| anutsaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, urgent! Am o profesoara noua de biologie si este foarte stricta. Ne-a dat ca tema: "Realizati o retea trofica dintr-un ecosistem terestru de padure, cu cel putin 10 verigi". Am facut si niste desene si am scris despre reteaua trofica de padure, dar vreau si niste idei de ale voastre. Ce as putea sa mai scriu ca tema sa fie cat mai completa? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| anitza2000 a răspuns:

Ceva gen iarba->iepure->vulpe dar trebuie sa fie mai lung cred.deobicei sunt cel putin 4...nea predat asta dar eu am o profa mai tampita asa ca nu e necesar sa scriu lectialaughing

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

eu cand am avut o profesoara f strica de franceza ( ca cu baba aia nu facem nimic la ore ) cine ma inteles? cine m-a ajutat cu temele? NIMENI! dar cine mi-a sters intrebarile? TOTI! poate ca nu si tu dar... nu mai conteaza crying