| JuliaAnda a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Vine ziua prietenului meu. si as vrea sa i iau un cadou frumos. m-am gandit la niste hanorace. sa avem la fel. hanorace pentru cupluri. dar nu gasecsad Va rog ma ajutati sa gasesc?sad. Am nevoie urgent. Dau fundita. Si bluze sau hanorace va rog.

Răspuns Câştigător
| AgentSaLL a răspuns:

Incearca sa ii iei cadou lui nu stiu cat de mult va apecia ideea ta dar pot sa te asigur ca daca ii iei un cadou care il reprezinta sau ii reprezinta hobbyul va aprecia mult si daca sunteti de mult timp impreuna poti sa ii faci si un cadou mai personal asta doar daca ai peste 16 ani si relatia voastra tine de cel putin 1 an altfel s-ar putea sa regreti.

1 răspuns:
| Simobb95 a răspuns:

Poti sa mergi sa le cumperi. Iei ceva simplu fara nimic pe ele si mergi sa le personalizezi. Daca e graba si nu vrei sa cheltui foarte mult ii poti cumpara altceva. De exemplu un parfum sau ceas. Sau ii poti face un tablou mare cu voi doi. Dar sa fie in creion. Arata foarte bine. Sper sa te ajute.