| JuliaAnda a întrebat:

Hei, buna TPU. Am nevoie de ajutorul vostru. Deci mai putin se apropie ziua indragostitilor... Nu am idee ce sa i iau prietenului meu. El adora foarte mult marca masinilor,, BMW,,. si m-am gandit sa i fac un cadou cu asta. aveti ceva site-uri care sa contina cadouri legate de marca asta? Cum ar fi tricouri, portofele, cani etc. Va rog ajutati-ma. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Cauta pe internet companie ce fasce tricouri personalizate in orasul tau sau cani personalizate in orasul tau. Nu putem cauta si nici nu te sfatuiesc sa iti divulgi orasul.
Ai putea, de asemenea, sa ceri ajutorul cuiva sa realizeze un desen cu aceasta marca, sau sa scoti un poster/tablou cu aceasta marca sau cu o masina de la aceasta marca. Astfel, mereu cand se va uita pe perete, isi va aminti ca e cadoul de la tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te si tu la un magazin de pesonalizat cadouri si fa i ce vrei tu cu ce sigla vrei tu

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Exista magazine unde poti sa ii personalizezi tricouri cani si cam orice.
Dar da-i si o felicitare care sa vina din inima pentru ca asta e important de ziua indragostitiilor

| Anonim13777 a răspuns:

Un tricou, o cana personalizata