| JuliaAnda a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau si eu un site unde pot gasi caute pentru catelusi dar de apartament. nu custi de lemn... sad imi trebuie urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| Darius_Napau_1997 a răspuns:

Http://www.directorproduse.ro/......le-116526/ gasesti ce vrei aici. funda! te rog

3 răspunsuri:
| JuliaAnda explică (pentru Darius_Napau_1997):

Hei mersi mult. eu voiam ceva site unde pot gasi casute pentru catelusi. dinalea de casa. gen asta https://www.google.ro/......ps?/search am deja un catelus :(

| Darius_Napau_1997 a răspuns (pentru JuliaAnda):

Http://www.directorproduse.ro/......le-116526/ gasesti ce vrei aici. funda! te rog