| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.am nevoie de cateva mesaje pentru colegii mei {pentru sfarsitul clasei a 8a ) nu ma prea pricep la chestii din astea. vreau ceva mai special dar sa fie adevarat adica nu foarte siropos dar nici... va descriu pe scurt relatia mea cu 4 dintre ei si sper ca ma ajutati sa compun ceva.
1. impartasesc cu acea persoana toate bucuriile si tristetile mele,imi da sfaturi bune,radem,glumim, barfim,ne-am mai certat,dar a trecut mult timp de atunci, ne intelegem foarte bine, il consider bff meu.
2.pentru colega mea de banca: ne intelegem bine,e adevarat ne mai si certam uneori dar ne impacam destul de repede,mi-a fost alaturi in momente mai grele si glumim si radem in orele de mate, engleza, etc
3. pentru o persoana cu care nu m-am inteles bine deloc la inceput acum am ajuns sa o consider cea mai buna prietena:la inceput nu ne suportam deloc. acum impartasesc cu ea toate secretele mele, imi da sfaturi bune si ne ajutam reciproc.
4 pentru o fosta colega de banca : ne-am certat foarte des cand stateam in aceeasi banca,dar dupa ceva timp am devenit prietene bune iar acum nu ne intelegem deloc. vreau ceva frumos pentru aceasta persoana deoarece trebuie sa privim partea buna a lucrurilor dar chiar nu stiu ce sa scriu
ps: ce as putea scrie la colegele\ii care nu m-is asa de apropiati? va rog incercati sa compuneti ceva, dar daca gasiti un link care sa ma ajute, e bine venit si acela.sau ceva mesaje de la sfarsitul clasei a 8a scrise in albumul vostru, si acelea m-ar ajuta. vreau cat mai multe raspunsuri.cel mai bun raspuns are funa de la mine!

1 răspuns:
| Mimcik a răspuns:

Sunt foarte bune cele care le-ai scris tu, dar le spui de parca ai fi pe moarte big grin
Ai nevoie de ceva amuzant! Sa recreezi o lectie! De ceva care pe toti sa creada ca se afla in a 5-6-7 clasa! Nu sa-i apuce lacrimile si tot! La sfarsit incearca sa inchei cu un proverb(Vorba aceeatongueasarea pe limba ei piere) sa para mai amuzant, dar pari si inteligent!
Funda :*