| DyduDiii a întrebat:

Am nevoie de niste idei de cadouri de ziua mamei ( foarte frumoase) pentru ca orice mama merita. Dau Funda! Multumesc!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kasia a răspuns:

Cumpara-i o bijuterie sau un parfum si un buchet de flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, i-a placut Clona? daca da, asta poate fi un cadou foarte frumos! garantat! daca vrei, contacteaza-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O seară la restaurant, dacă mamei tale îi place foarte mult să citească, atunci niciodată nu va refuza o carte bună. Află care este autorul ei preferat sau ce apariţii editoriale îi fac cu ochiul şi fă-i o surpriză frumoasă. De asemenea, dacă ştii că este abonată la o anumită revistă fă-i un abonament un avans.
Un alt cadou popular în rândul mămicilor sunt şi seturile complete de cosmetice, farduri sau parfum. Dacă ştii ce produse foloseşte mama ta sau de ce are nevoie, cumpăra-i obiectele respective. Ambalează-le frumos şi asortează-le un un buchet mare de flori şi surpriză e garantată.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un serial extraordinar de pe acasa tv, cine cunoaste, stie despre ce vorbesc! intreab-o!

| DyduDiii explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu se uita...big grin dar mai astept raspuns, mersii!