| xxAlexxaxx a întrebat:

Buna TPU, am nevoie de povesti scurte (dragoste, groaza, comedie) pentru o pagina. Funda pentru ceea mai frumoasa. Multumesc frumos :*!

Răspuns Câştigător
| Buubbu a răspuns:

Buna! Nu pot sa iti scriu acum povestile respective, dar iti dau niste idei de care sa te folosesti. Poti face tu despre: O fata care vede fantome de mica (a crescut intr-o casa bantuita), Un cuplu emo(zic si eu laughing ), despre o fata care fuge de acasa din cauza parintilor ei etc. Sper ca ti-am fost de folos happybig grin