| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.As vrea sa stiu cam cat costa sa iti faci majoratul intr-un club cu rezervari pentru maxim 10 persoane.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cum s-a zis, intre 100-300 pentru a tine masa si pachetul de bautura (Vodka+santal; rom + cola)
+ ce aleg sa consume invitatii tai. Vreo 500-700 de lei pe langa ce dai pentru masa cred ca-ti ajung. Depinde ce stii ca beau prietenii tai. Daca isi iau bauturi mai scumpe si beau si mult e posibil sa ai nevoie de a 2-a suma. Oricum daca iti raman banii te intorci cu ei acasa deci nu e problema daca iti iei mai multi sa fii sigur/a

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practic, tu vei rezerva o masa-2, nu tot clubul. Deci va trebui sa platesti pachetul obligatoriu pentru o masa, adica o sticla de bautura in mod normal care costa intre 100-300 de lei, depinde ce iei si in rest vei plati ce se mai consuma la masa.