| Katlynn1m a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor, degraba vine 14 februarie dar eu nu stiu ce sa-i daruiesc prietenului meu...are cineva ceva idei, va roooog? pentru cel mai original raspuns dau fundita: *

4 răspunsuri:
| mahomie4life a răspuns:

Flori si ciocolata, glumesc...
Pune-l pe cel mai bun prieten al lui sa-l intrebe ce cadou ar vrea de ziua lui, daca iti poti permite cadoul(doar nu o sa-i cumperi un Iphone), cumpara-l. Daca nu, un parfum sau un ceas care sa aiba pe spate numele vostru laughing

| Tinutza061 a răspuns:

Pai depinde de caracter:
Daca e mai romantic poti sa-i oferi un album cu amintirile voastre ori un roman din Seria Twilghit de Stephenye Mayer
Daca e mai sportiv o cana cu mesaj personalizat sau un stick de laptop cu inimioara
Sau o cravata personalizata
Sau un lacat inimioara gradat cu numele vostru de legat in parc.
O invitatie la cinema sau la o pizza.
Sper ca te-am ajutat.
Pa!

| Swift2203 a răspuns:

Niste haine sa ii cumperi.

| sNyKeЯs a răspuns:

O alegere buna ar fi un ceas de mână, sau o cravata eleganta dacă iubeste stilul clasic happy