| anonim_4396 a întrebat:

:X Am mare nevoie de ajutor :o
Suntem in pragul sarbatorilor de iarna. Vine Craciunu` si eu nu i-am luat nimic prietenului meu straight face Habaaar nu am ce sa-i cumpar, ma gandeam la un ceas dar mi-a luat-o inainte maica-sa laughing
Nu stiu, habar nu am ce sa-i cumpar! :o Ceva idei va rooog puppy dog eyes
Cel mai bun raspuns funda!

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Fular si manusi (abia incepe iarna doar).
O rama foto si pui o poza cu voi.
Un parfum.
O cana (personalizata cu poza voastra).
Un tricou ce are un mesaj haios.

Acum depinde mult si de hobby-urile lui/varsta. Ii poti lua ceva legat ce ceea ce ii place sa faca. Daca are masina, ii poti lua ceva pentru masina. Daca isi petrece mult timp la pc, incearca un mouse wireless arc. Daca fumeaza, o bricheta (sunt magazine speciale, cu o gama variata), sau tigara electrica. Conteaza si bugetul tau in alegerea cadoului big grin

| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula(ca tot a venit iarnalaughing, o ''brosa'' cu initiala numelui tau, sa o aiba elhappy...Gestul conteaza happy... Sper ca te-am ajutat.