| tamara_7733 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de voi. mi-am cumparat cablu de date pentru samsung corby si nu stiu cum sa-l folosesc(in afara de baga mufa usb in pc si cealalta in tel. asta stiu) si dupa aia ce fac. Ca am auzit de la o fata ca trebuie sa astapt dupa aia trebuie sa mi se deschida un folder si sa dau copy-paste straight face da nu mai trebuie ceva instalat pe langa. SINCER sunt CONFUZA. VA ROG SA MA AJUTATI FUNDAlove struck

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Trebuie Samsung studio 3 sau 4 sa CARE ***** ESTE NUMARUL ALA! 111111111 dupa aia bagi usb-u in tel si in pc si alegi phone manager sau cum scrie,si acolo o sa-ti apare ce ai in telefon (poze,imagini) alegi ce vrei sa bagi in telefon si dai file to phone astepti sa traga telefonul melodia, poza, imaginea respectiva si gata

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Trebuie Samsung studio 3 sau 4 sa CARE ***** ESTE NUMARUL ALA! 111 dupa aia bagi usb-u in tel si in pc si alegi phone manager sau cum scrie,si acolo o sa-ti apare ce ai in telefon (poze,imagini) alegi ce vrei sa bagi in telefon si dai file to phone astepti sa traga telefonul melodia, poza, imaginea respectiva si gata