| Helixx10 a întrebat:

Am nevoie urgent de parerea voastra!

Sambata aceasta ma duc la o nunta si nu am idee cu ce sa ma imbrac!
Dati-mi niste idei cateva link-uri cu rochii pantofi si altele

Multumesc Mult!

Dau funda!:*

3 răspunsuri:
| Dafuqq a răspuns:

Imbraca-te si tu in adidasi,o camasa cu guler ridicat, pune-ti si un lant auriu la gat :-? Ochelari de soare. Foloseste mult gel, pantaloni scurti. =)))

Mda, glumesc :))
Imbraca-te si tu intr-o camasa alba cu papion, blugi si niste tenisi gen astia: http://www.allshops.ro/......469226.jpg :-? Eu asa am fost :))

| Helixx10 explică (pentru Dafuqq):

Ma scuzi am uitat sa mentionez ca sunt FATA dar se intelegea si ca sunt domnisoara de onoare tongue