| Megustaface a întrebat:

Am o intrebarehappy. Am vazut undeva o poza editata foarte frumoshappy. Era o fata si avea un mar in mana.Marul era rosu iar fata si tot ce era acolo erau alb negru si mai multe imagini dinacesteahappy. Imi puteti spune cum as putea sa fac si eu la fel? Va rog nu pizap.

Funditahappy

Răspuns Câştigător
| moniii a răspuns:

Pai cu photoscape big grin ii acolo sectia filter.si in aia ii region (out of focus)...acum am gasit daca nu sti iti fac eu big grin.imi tr un mesaj privat cu idul si vb:*
baftahappy

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cu photoscape

| Mally_4916 a răspuns:

Buna! Eu folosesc Photoinstrument, Photoscape... Sper sa te ajute!
Bafta kiss