| Abcd113 a întrebat:

am o intrebare, am visat azi-noapte ca persoana pe care o plac mi-a zis sa nu o mai caut imi viata mea, ce inseamna?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca pana si persoana aia iti zice sa nu mai fi asa disperata

| Andreeush a răspuns:

Probabil ți-e frică să nu te respingă în viața reală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca tu crezi despre ea ca nu te place si are o parere proasta despre tine.
Ceea ce poate nici nu este cazul, da asa te-ai gandit tu in subconstient.

| Sekim a răspuns:

Bună
Nu inseamna nimic rolling on the floor e un vis... nu insemna ca daca visezi ceva de genul au o un impact asupra viitorului sau ceva laughing stai calmă/calm nu e nimic.

| alinacartn22 a răspuns:

Buna! Unele vise au o însemnătate. Subconștientul procesează noaptea, asa ca visul poate fi teama ta de a nu fi refuzat/ă sau respins/ă de persoana pe care o placi.
Deseori, visele pot fi si semne. Poate subconstientul tau iti transmite sa te îndepărtezi de acea persoana.
In fine, totusi nu e bine sa iei in seama chiar orice vis, unele au însemnătate insa altele nu.