| Marry410 a întrebat:

am o intrebare, asta vara ieseam cu pretena mea afara si am vazut un baiat pe care il atiam din priviri (de la scoala). In timpul verii, el se tot uita la noi ( eu si prietena mea) nu stim la care dar cand a inceput scoala, lucrurile au inceput sa se miste el se tot uita la mine ca si cum ma admira si ii placea ce vede! A venit iarna si atunci intamplarile au inceput sa se amplifice. el imi punea piedici ( dar usor fara sa ma impiedic), o data mi-a dat un sut in fund (dar nu tare), si intr-o zi stateam pe scara si am aruncat o hartie jos la parter unde era el si peste cateva minute, am primit aceeasi hartie inapoi laughing (el o arunacese sus, iapoi de unde avenit de fapt, adica d ela mine, si cand m-am uitata in jos el imi zambea cu limba intre dimnti, aratandu-mi degetul din mijloc, eu in momentul acela am inceput sa rad si el a continuat sa-mi zambeasca). Nu stiu ce sa cred, am mai iesit afara in vacanta si era si el, cand m-a vazut a luat o bicicleta, si a inceput sa se plimbe, la un moment dat, se apropia din ce in ce mai atre cu bicicleta de mine, a ajuns la cativa cm in fata, credeam ca o sa ma loveasca, dar n-a fost asa, a intors ghidonul in ultima clipa, apoi a luat-o la goana! Voi ce credeti, credeti ca ma place, va rog ajutati-ma, as dori cat mai multe pareri si baieti, as vrea sa stiu daca alti baiesti fac la fel, am uitat sa mentionez, ca el nu este timid!

5 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Woaw..si eu care credeam k fetele stiu cand e de "ma place"/sau nu...pai dupa parerea mea nu as spune un DA hotarat. daca nu e timid, in atata timp iti cerea nr de tel, iti cerea sa va vedeti etc... eu am un comportament asemanator mai cu toate fetele whistling :p

poate ca e timid, dar nu da impresia asta... orice e posibilwinking

| Marry410 explică (pentru MarYan00):

Noi nu ne cunoastem, si e cu un an mai mare! N-am vorbit niciodata pentru ca n-am vrut eu, dar am avut multe ocazii....pentru ca mie nu-mi place de el, si nu reactoinez deloc!

| MarYan00 a răspuns (pentru Marry410):

Pai s`atunci ce vrei?laughing

| Marry410 explică (pentru MarYan00):

Vreau sa stiu daca DA sau NU..ca sa stiu ce sa fac in continuare ..chiar e atat de greu sa raspunzi cu DA sau NU? angryangryangryangry

| MarYan00 a răspuns (pentru Marry410):

Daca ai zis ca nu`ti place...= NU... ce e asa greu
cica :"nu`mi place, dar da sau nu"
wtf ai ceva?
laughing