| Marry410 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati este urgent, este un baiat la scoala, care din iarna (nu am facut cunostinta oficial, ne stim din vara) imi pune piedici usor dar fara sa impiedic, o data mi-a tras un sut in fund dar, nu tare...si se uita la mine insistent, o data a aruncat cu o hartie dar fara sa ma nimerasca, si apoi mi-a zambit si mi-a scos limba aratandu-mi degetul din mijloc (dar nu rautacios, chiar amuzat) In vacanta a vrut sa dea cu bicicleta peste mine, dar a intors ghidonul in ultimul moment... si s-a mai prefacut ca ma imupsca cu un pistol de jucarie..si intr-o zi l-am intrebat ceva si s-a balbait.a fost comic mentionez ca este un baiat la care, eu cred ca orice fata ar visa, pentru ca a fost cu o fata in perioada cand imi punea piedici, si inca imi pune, era cu ea si cand treceam pe acolo se uita la mine cu o privire din aia de catelus puppy dog eyes (dar eu ma uitam la el cu coada ochiului nu m-a vazut). Intr-o zi am mers toate clasele la mall, la film, si dupa ce acesta s-a terminat, anumite clase printre care si a lui, au luat masa la parterul mall-ului, clasa mea era sus, iar el a urcat sus (cred ca m-a vazut, ca ma uitam in jos) si s-a plimbat cateva minute prin jurul meu, privindu-ma, si dupa aceea a coborat! EU NU-L BAG IN SEAMA, PENTRU CA MI SE PARE CAM NESIMTIT, DAR DACA FACE TOATE CHESTIILE ASTEA CE INSEAMNA, CREDETI CA MA PLACE? Mai nou, imi face cu mana pentru ca i-am facut si eu, imi zambeste, mi-a zis ca-s frumoasa :X, dar s-a intamplat un lucru foarte ciudat, ieri ma udam cu un coleg in curtea scolii si l-am injurat, dar a venit baiatul asta care cica ma place ( nu stiu inca, astept ca voi sa-mi spuneti) si m-a injurat crying (cred ca l-am udat si pe el nu sunt sigura), nu gasesc nicio motivatie pentru care m-ar fi putut injura crying((..credeti ca inca ma mai place, inceraca sa-mi atraga atentia din iarna.CE CREDETI, HELPP PLZZZ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate spui, cred ca te place, si insearca sa-ti atraga atentia pentru ca e invidios de faptul ca nu-l bagi in seama..nu mai sunt explicatii, II PLACE DE TINE, asta e tot.winking ..intreaba-l ce are cu tine, de se baga in seama, si iti atrage atentia..si atunci o sa afli mai bine ce vrea de la tine..si in ce consta comportamentul asta.happy :*:* sper ca te-am ajutat cu ceva.winking:*

| Marry410 explică (pentru anonim_4396):

Doamneeee..iti multumesc muream daca nu-mi zicea cineva ceva ..ca eu chiar eram nedumerita ..de ce m-a injurat! mss moooolt :*:*:*^^^^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marry410):

Cu placere.:*:*

| Ekcstsy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat mod de a se baga in seama... mergemai bine cu o floare si o vorba frumoasa zic eu

8 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Normal ca TE PLACE!

| JusTLiVe a răspuns:

Da cati ani aveti?laughing n-ai mentionat asa de curiozitate. daca sunteti copii de 10-14 ani e mai usor cu relatiile, dar daca sunteti 15+ este mai complicat

| Marry410 explică (pentru JusTLiVe):

10-14

| Marry410 explică (pentru JusTLiVe):

Pai si nu raspunzi crying((((?~x(

| Th3RiP a răspuns:

Cred ca l-ai udat ca altfel nu a avut chiar niciun alt motiv sa te injure laughing dar te place in continuare happy