| stefyeli a întrebat:

am o intrebare cum po schimba parola pe mess? stiu parola dar vreau sa o schimb!?

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Deschide messul si vezi ca jos de tot scrie "forgot your password?".
dai click, apoi ti se deschide o fereastra si apare intrebarea"What's the problem you are experiencing?" alegi "My account may have been compromised", scrii id-ul, codul si daca ti-ai pus intrebari scrii raspunsul, apoi scrii noua parola.
papaa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. Intra pe http://mail.yahoo.com apoi logheaza-te in contul tau de mail si vezi in dreapta la options/settings. Privacy options.