| Dragonitandee a întrebat:

am o intrebare dar e cam intima deci va rog sa nu radeti. Sunt fata si imi cresc fire de par pe piet, dar se observa doar de aproape. Mama mea spune ca e ceva normal dar ea mereu imi spune asta. Imi puteti da un sfat? vreau raspunsuri serioase.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E normal. Orice fata arelaughing Epileaza-te cu crema daca te deranjeaza atat de tare.

| murgumarius a răspuns:

Sfatul este ca te maturizezi.
Sunt doua tipuri de hormoni in organism si anume la barbati testosteron si la femei estrogen. Daca se elibereaza mai mult testosteron apare parul respectiv.
Tot ce poti face este sa iti accepti corpul tau. Dupa ce ti l-ai acceptat si parul a crescut destul, ia o banda de ceara si pune-o pe loc si trage dupa timpul recomandat. Asta se numeste epileaza-te.
laughing)
Toate femeile o fac sa fie frumoase.
Te poti epila cu lama, epilatorul sau cu banda de ceara.
Recomand banda de ceara la tine.
Bafta.