| andreideiutsu a întrebat:

Vreau sa imi dati un sfat dar va rog sa dati raspunsuri serioase si sa nu radeti crying. Deci am 13 ani jumate si nu am avut niciodata o prietena dar vreau sa imi fac dar nu stiu cum si ma gandeam ca ma puteti ajuta cu niste sfaturi va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| UNcopac a răspuns:

Sfaturi de la asa zisii combinatozauri experti in sex etc poti lua 1000 dar fara folos atata timp cat nu ai practica, eu zic sa fii tu insuti si sa incerci cu propiile tale puteri sa faci ceva, si nu uita din greseli invata omuwinking toti am fost incepatori si inca suntem, toata viata omu invata, ...pentru inceput ai putea sa nu mai intri pe siteuri sa ceri asemenea sfaturi si fii barbat.

1 răspuns:
| alinaella18 a răspuns:

Si eu am 13 big grin SI nu plange ca pari fata laughing deci ar fi mai bine sa stai linistit ce dracu nu sunt fete pe lumea asta? Vin ele singure tongue daca arati bine tongue etc. Pwp :*