| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare legata de profilul mate-info de la real,cine este sau cine vrea sa intre pe mate-info ce parere are despre el, vi se pare dificil? Daca as vrea sa urmez ceva legat de arhitectura ce imi sugerati mai departe?

2 răspunsuri:
| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Industrie textila si pielarie sau chiar profilul de desen tehnic de la un liceu de arta dar trebuie sa dai proba

| MarineM1 a răspuns:

Este un profil greu, daca esti serios si stii ca te tii de invatatura du-te dar ia in vedere si ca e bacul m1 la matematica, un examen extrem de greu. Daca iti place matematica, du-te! daca dupa pe parcurs n-o sa-ti mai placa te poti transfera. Macar o sa incerci. vezi tu '' Mai bine regreti ce ai facut decat ce n-ai facut "

O seara placuta, sper sa iei alegerea corecta!