| Ivory a întrebat:

Buna TPU*-.Am o intrebare legata de supa de varza.Intr-adevar te slabeste? Ati incercat aceasta cura si a dat >rezultate? Funda celui mai complet si de ajutoor raspuns!*-

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu, nu e adevarat. Doardaca ti dieta cu varza adica sa faci ceva preparate cu varza faracarne si chestii apoi sport si etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici niște păreri de la cei care au încercat această cură:
http://www.cura-de-slabire.ro/diete/dieta-cu-supa-de-varza.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu te slabeste!
Nu va mai luati dupa toate tampeniile.
Renunta la mancarea nesanatoasa,la grasimi, prajeli, dulciuri in exces, bauturi acidulate, fa miscare zilnic.
Te pup!

| teateutza a răspuns:

Varza contine ceva ce noi nu digeram nu mai stiu ce, si tine mai mult timp de foame deci da cura functioneaza