| diana_7535 a întrebat:

m-i se intampla foarte des sa spun acelasi cuvant in acelasi timp cu o prietena de-a mea, sa facem aceleasi miscari, sa ghicesc ce spune ea inainte ca ea sa-l spuna.Eu cred ca e paranoia... voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Acest lucru inseamna ca o cunosti atat de bine (Si ea te cunoste asa de bine), incat, deja stiti cum o sa reactioneze si ce o sa faca una dintre voi.

---> Si eu patest aceslasi lucru cu B.F.F. a mea, incat, deja stiu totul despre ea si ea despre mine! tongue

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Hirako a răspuns:

Daca observati amandoua si tu crezi ca e paranoia ai tu probleme, e cel mai probabil doar o coincidenta.

| Bubbchac a răspuns:

Buna! Hey, e bine ca apare legatura spirituala intre voi. Inseamna ca sunteti si foarte apropiata. Poate cate o data, ganditi la fel, pentru ca cititi una alteia gandurile, sau pur si simplu, ganditi la fel. tongue Paranoia. tongue Da, poate ca e paranormal, sau poate ca nu. thinking Poate ca e telepatie, acum nu stiu. tongue Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

| UnSimpluGand a răspuns:

Toate astea se intampla pentur ca va cunosteti foarte bine, tu ai invatat toate miscarile si toate vorbele pe care le zice ea iar ea la fel si din acesth motiv le spunetiin acelasi timp, uneori poate mai fi si o coincidenta dar o paranoia in nici un cazhappy

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Nu e nimic deosebit. Probabil ca va cunoasteti foarte bine si ati ajuns sa va obisnuiti una cu alta. Mie mi se intampla asa cu mama si cu unii prieteni thinking

| monstrulet a răspuns:

Va potriviti tongue

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Paranoia e boala psihica.Paranoicul crede ca toata lumea din jur vrea sa ii faca rau si ca toti comploteaza impotriva lui.
Nu cred ca e paranoia laughing)
Probabil ca ati petrecut mult timp impreuna si aveti un stil asemanator de a gandi si a vorbi, de acea faceti lucruri asemanatoare.
lol paranoia...

| jojoloveSHINee a răspuns:

Si mie mi se intampla exact acelasi lucru cu o prietena! lucrul cel mai ciudat e ca inainte ne uram...iar acum suntem siameze laughing se spune ca aceste persoane vor fi mereu impreuna orice s-ar intampla!

| onlyme2851 a răspuns:

Nu e paranoia maihee hee.E pur si simplu o legatura mai stransa intre voi...Paranoia e cu totul altceva.Si nu, nu ai. probleme, cum zicea cineva pe aici rolling eyes.

| lory1994 a răspuns:

Tu vb serios?:-o eu credeam ca eu si prietena mea suntem singurele"ciudate" din galaxie care patesc asa ceva...rolling on the floor.nu e poaronieoh go on.pot fi coincidente sau instinctewinking eu m-am obisnuit cu elelaughing

| contabandonat a răspuns:

Eu cred ca sunt întâmplări, şi da, e paranoia!