| sellyutza a întrebat:

mereu cand cineva se gandeste la ceva eu ii ghicesc mintile sau pot sa spun ce se va intampla, ce vreme va fi, sau sa ii ghicesc un numar, chestii din astea. credeti ca e ciudat?

15 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Iar ai premoniții și basme? Ești posedată poatestraight face

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Poţi să ghiceşti ce voi zice?batting eyelashes

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu, nu e ciudat de loc. E banal, chestii de genul asta ni se intampla tuturor. Ce ti se pare asa de interesant in problema asta? Ia zi, ce numere o sa iasa duminica la 6/49?

| Classy a răspuns:

Nu, nu cred deoarece exista unele persoane care sunt imprevizibile! Esti o persoana mai speciala, nimic mai mult!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca se intampla cu adevarat e o minune. Se zice ca omul foloseste 15% din creierul sau. Se banuieste ca avem puteri ascunse. Unii oameni pot face asta si multe altele. Nu cred ca e ciudat. E numai neobisnuit ceea ce e cu totul altceva.

| CarlaElena a răspuns:

Eu cred ca esti o mare mincinoasa! Poti sa ghicesti si gandul asta? laughing

| FOCUS a răspuns:

Nu cumva trebuia sa postezi la trivia/amuzante? de telepatie ai auzit?

| LightingManuel a răspuns:

Iasmino,da-mi id-ul tau,ca asa ceva pot face si eu.Dar sa stii ca suntem posedati de un duh pitonicesc,care dezvaluie ce se va intampla, nu posedare de aia nasoala, ci una silentioasa.Vb mai multe...

| nykymyky a răspuns:

Da.funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia sa vad daca-mi ghicesti si mie "mintile"? La ce ma gindesc acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla cand te-ai scapat pe tine de emotii. " Sper ca te-am ajutat. "

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Nu mi se pare ciudat! apropo ca sa ma conving zii care este nr.meu norocos(preferat)?

| tauruss a răspuns:

Nu cred asa ceva
dar oricum mai sunt unele persoane care dar nu cred ca ej una dintre ele scuze

| Mousey400 a răspuns:

Poate gandurile nu mintile big grin
Si nu stiu ce sa zic. mie imi place chiar daca ti se pare tie ciudat devil. Ai puteri! Foloseste-le! happy

| oVi_4667 a răspuns:

Si eu sunt un gras cu barba lunga, ma imbrac mereu in rosu si lumea ma striga Mos Craciun. Crezi ca e ciudat?