| Madda a întrebat:

am o intrebare mai ciudata! Am visat aseara, ca i-au murit parintii fostului meu prieten. si nu puteam sa merg la inmormantare. si el era indiferent cu mine! Ce inseamna?! FUNDA straight face

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna! Stai linistitahappynu se intampla nimic rau.Se spune ca daca visezi moartea cuiva inseamna ca i-a murit moartea adica nu o sa mai moara.Iar faza cu indiferenta inseamna opusul.Va fi mai atent si mai dragalas cu tine decat a fost vreodata.Numai bine Pa-pa Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos

3 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Pai, am citit undeva daca visezi moartea cuiva apropiat inseamna ca vor avea viata mai lunga thinking dar nu stiu cat de apropiat esti de parintii prietenului tau laughing

| roxkiss a răspuns:

Poate parintii lui au probleme ..deseori visurile sunt prevestitori a unui viitor ..sau poate tie frica cumva sa nu te vada parintii lui ..nu cred ca poti face ceva ..la mine visurile se implinesc! mai ales cele realiste. poate ii scrii ca ai avut un vis ciudad si il intrebi daca tot e bine ..eu am visat odata ca bunelul meu sa fracturat.dar nu am sunat la ei ca sa-i spun ..si a doua zi cad l-am sunat, bunica a zis ca in el s-a lovit tare la picior; in orice caz succes.

| christianlaroka a răspuns:

Inseamna ca le-a murit moartea, si eu am visat ca mi-a murit bunica si nu s-a intamplat nimic.