| Striker14 a întrebat:

Am o intrebare mai veche in care v-am povestit ce fac parintii mei. Situatia s-a agravat destul de rau. Tatal meu ma bate zilnic cu cureaua daca iau un 8 si daca vin acasa cu 10 min mai tarziu imi da pumni, palme si picioare. Mama s-a mai linistit dar tot mai face crize. Ce as putea sa fac? PS: intrebarile despre tigari au fost puse de un coleg.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pana apar aia cu telefonul copilului si posteaza un raspuns mergi la politie.

| Rockafellas a răspuns:

Salut! Daca nu faci caterica si intrebare este serioasa cam singura varianta ar fi sa incerci sa respecti standardele impuse de partinti pana ce termini liceul si te angajezi undeva in cat sa poti sa te intreti singur. Bafta!