| nrsonix a întrebat:

am o intrebare. Pe mine ma place o fata din aceeasi clasa cu mine, de asemenea si eu o plac foarte mult, cum sa ii zic sa fie prietena mea, as vrea niste sfaturi bune va rog mult. adica cu ce sa incep, cum sa aplic primul sarut, etc... ofer funda, dar as dori raspunsul sa fie sincer, nu la misto, am mai postat o intrebare asemanatoare si au inceput unii sa faca misto de mine, va rog mult, e o chestie in care nu stiu ce sa fac, parca ma intimidez atunci, As dori sfaturi va rog foarte mult...

4 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai natural,ia-o de-o parte si spune-i ca o placi foarte mult si ai dori sa fie prietena ta,bineinteles daca si ea este de acord,apoi poti sa o inviti in oras (la o pizza,un suc, in parc) apoi totul va veni de la sine nu te ingrijora si fi TU, iar totul va iesi bine
succes!

| MoreFun a răspuns:

Cheamo la o parte, zi-i care-i situația si ieșiți la o plimbare, la un suc sau orice vreți voi. Poarta-te cât mai natural, asta contează mult! Si când va veni momentul (vei simți când), o săruți. Nu asa repede ca in 2 secunde terminați. Primul sărut ar fi bine sa fie mai lung happy. Dupa aceea va veni totul de la sine.
Succes!

| Mysteriouss a răspuns:

Pai pune un prieten de al tau sa vb ca ea dar acel prieten sa fie prieten si cu ea sau mai apropiat si sa inceapa o discutie''salut ce mai faci?''si sa ii spuna uite ce ai zice sa fii ca..., daca nu merge (depinde de fata)du-te la ea incepe o discutie tot asa si mai vb na despre scoala despre o persoana apoi intreab-o ce ai zice daca am fii impreuna sper sa te ajute si ca sarutu pai dupa ce mai vb voi 2 3 zile va intalniti si cand sunteti singuri pai luativa cv sa mancati si sa asa te uiti la ea in ochii si ii spui ca are cv pe buze ii atingi usor barbia si usor buzele ca mana iar apoi te apropi si o saruti dar fii atent daca ea vrea faci astea daca da semne ca nu vrea inceraca altadata sper sa te ajute si daca nu Succes oricum totul vine de la sine vei reusi

| LAYILA a răspuns:

Pai esti barbat o iei si o sati si gata e bai bine decat sa ii zici stii daca vrei sa ii prietena mea si asa mai departe fi mai tupeist ok