| didisor112000 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentr-u voipuppy dog eyes. Am varsta de 14 >ani:".Eu sunt singura persoana ca la 14 ani sa se uite pe Disney Channellaughing)?

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mhmm,eu la 21 ma uit pe bumerangrolling on the floor desenele vechi ca papai ma fac sa imi amintesc ca o data am fost si eu copil big grin

| Mangustă a răspuns:

Si eu sunt singura care a ramas profund dezamagita ca dupa o saptamana dupa ce a bagat Jetix la cablu l-au transformat in Disney Channel? Chestiile de acum sunt asa o amestecatura de seriale cu prepubertari cu iz de desene animate si scenariu in viziunea lui Garcea.

| ANAHsneaman a răspuns:

La fel si eu am big grin

| RoOByY a răspuns:

Salut didishor112000 nu nu esti singurul si eu ma uit si am 15 ani si unchiul meu si are 32 de ani.

| Synasy a răspuns:

Nu, si eu ma mai uit si am 15 ain +(cunosc o fata de 14 ani care inca se joaca cu papusilelaughing )

| AlinaAlina001 a răspuns:

Imi place intrebarea ta, am aproape 18 si televizorul este dar doar pe Disney laughing)

| darius15 a răspuns:

Nu

| Stefyyy97 a răspuns:

Eu am 15 ani si imi place mult Disney Channel happy deci, nu esti singura laughing :*

| tpu709 a răspuns:

Si eu ma uit, deci nu esti singurul sau singura care se uita la desene