| DemonicaMrx a întrebat:

am o intrebare! cei de pe disney channel cum ajung actori? funda!

11 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Disney Channel e cea mai mare porcarie.De exemplu, mama mea nu ii da voie surorii mele de 7 ani sa se uite laTV la altceva decat la desene(Cartoon Network-sunt de acord cu el,MiniMax,Disney Channel),iar cand vad ce tampenii spun aia pe acolo de genul pitipoanca, cum se saruta sau ce fite fac ca nu le ajung toti banii pe care ii au (dolari, bineinteles, ca leii sunt de taranoi), mai bine ne uitam la o emisiune de pe alte canale ca e mult mai educativa.Si,imi cer scuze ca iti ruinez visul de a juca in cacatul de Jessie alaturi de Cameron Boyce ala(doamne unii copii cate au si tot fac la fite si ...in fine, Cameron Boyce e un exemplu), sa stii ca nu se va intampla in aceasta viata.

| DemonicaMrx explică:

Pai si cei din jessie la fel au facut? deci trebuie sa dea probe! acum stiu! mersi

| DemonicaMrx explică:

Hey poate ca tie asa ti se pare da mie imi place la nebunie! il adooor!

| DemonicaMrx explică:

Am 10 ani

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Buna! Pai au mai jucat si in alte filme..si regizorii i-au luat si in filmul lor.Iar, daca vorbesti despre cei mai mici cum ar fi de 12 sau 13 ani, ori au mai jucat cand au fost mai mici ori a fost un casting in orasul lor, sau i-au anuntat la scoala. Fundita?happy

| DemonicaMrx explică (pentru мιcнєℓℓє):

Spun de ex cei din jessie care sunt mici totusi

| мιcнєℓℓє a răspuns (pentru DemonicaMrx):

Pai da, parinti lor poate sunt actori nu te-ai fi gandit la asta?

| dddddadada a răspuns:

Dupa multa p--a supta.

| Cashlin a răspuns:

Sunt alesi de catre producatori, dupa dau o proba, si dupa intra in serial. Asa devin actori. Funda?

| SparkyMyPuppy a răspuns:

Sallut. Cei de pe Disney, participa mai intai la niste preselectii, daca sunt alesi primesc rolul daca nu, pleaca acasa. Filmarile pentru serialul respectiv incep peste 2, sau chiar 3 ani daca actorii sunt prea mici pentru rolul respectiv. De exemplu miley cyrus a dat proba pentru rolul Hannah montana la 11 ani, dar filmarile au inceput cand ea avea 14. Selena gomez, zendaya coleman, si bella thorne au facut acelasi lucru de la aceeasi varsta. Sper ca te-am ajutat. Bye, bye.

| Esteban_Codrut_2000 a răspuns:

Vreau sa fiu un actor di
disnei