| PopaIoana a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. una din prietenele mele sta cu un baiat, iar mie imi place de baiatul respectiv. Iar, baiatul respectiv a vrut sa sta cu mine numa fazai a eu l-am refuzat din cauza ca in momentul respectiv imi placea de alt baiat. iar in acest moment mie imi place foarte mult de el, dar el sta cu o fata... ce sa fac? PS el stie ca eu il plac si in pauze tot vine si ma gadila.big grin

Răspuns Câştigător
| Batik a răspuns:

Pai el saracu a vrut sa fie cu tine, dar l-ai respins, acum el te gadila. el e unu dinasta care se satura repede, asa va face cand va fi cu tine va gadila alta la randul ei.mai bine alegeti alt baiat care nu prea sti ca face aceste treburi, eu unu asa as face, noroc in dragoste tongue

4 răspunsuri:
| MissIndependenttt a răspuns:

Mdaa...pai vezi cum esti si tu?thinking El a vrut sa stea cu tine si ti'a dat o sansa insa tu ai dat cu piciorulno talkingIar acum cand sta cu fata respectiva gata nu mai poti dupa el.In fine asa suntem noi fetele nu stim sa pretuim ceea ce avem decat dupa ce il pierdemwinking

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.Atunci cand se va desparti de respectiva fata, poti trece tu la atac. Daca nu ai id-ul lui, adauga-l; asa ii demonstrezi ca esti interesata de el.Incepe o conversatie scurta si apoi spune-i ca esti nelamurita in privinta sentimentelelor lui: inca te mai place sau nu? Gandeste-te! poate sta cu respectiva doar sa te faca pe tine geloasa. Sper ca ti-am fost de folos.Mult succes

| Codrutzz a răspuns:

Nu e bine sa sari pe el daca are o relatie deja, ti se poate intampla si tie.

| Rebbeccca a răspuns:

Asteapta pana acea fata se va desparti de el fiindca daca te pui in situatia ei si cineva ti-l ia pur si simplu nu iti convine mai ales ca e pr ta:X:X sper ca te-am ajutat