| FameMonster a întrebat:

Am o intrebare URGENTA! Eu plac de 2 ani un baiat si niciodata nu am sperat ca el sa ma placa, dar uite, ca soarta a facut ca un coleg din clasa sa'l intrebe pe acest baiat daca ma place si cat la suta ma place. Si el a zis urmatoarele cuvine "Da ma e draguta stii. o plac 60%". As vrea sa va intreb:
1. Ce inseamna daca ma place 60%? el chiar ma place, adica...placeeeelove struck
2.Credeti ca a glumit cu acel baiat, sau si'a batut joc de el?
3.Am vreo sansa cu el?
4.Cum ar trebui sa procedez in acest caz? Cum sa ma comport cu el?
Va multumesc multlove struck Am nevoie de ajutorul votsruuuulove struck

2 răspunsuri:
| Outofme a răspuns:

Deci, 60% ala este si din timiditatewinking Mai creste putin procentul! Apoi daca i-a zis ca esti draguta, mai creste cu 5 % SA nu il sufoci in nici un caz, sa nu faci schimbari radicale la tine, daca se poate sa te ajute o pr mai mare, si sa vorbesti cu el mai mult, dar daca te mai baga si el in seama din cand in cand, sa dezvolti subiectul pana la intrebarea:"ai prietena?" si daca iti zice ca nu si te intreaba de ce sau tu ii spui ca esti in cautare si dupa cateva min ii zici ca ai cautat ce ai cautat si ai gasit si ii dai multe indicii despre el. din ce cls e, cu ce incepe numele lui cu ce se termina in ce scoala e, cul parului.si deastewinkingSper ca te-am ajutat! Nu vreau neaparat fundita, dar doresc sa treci si pe la intrebarea mea ca si eu ma aflu intr-o dilema!:X

| FameMonster explică:

Ce vreau sa mai zic (foarte important) el stie ca eu il plac...si uneori ma intreba "hey, ma mai iubesti?", deci, se complica situatia...blushing