| razvan12345 a întrebat:

Buna TPU.Am o mare dilema. Ce serial sa aleg sa ma uit, am vazut diferite forumuri si discutii si am ajuns la concluzia ca va fi unul dintre urmatoareletonguerison Break, Heroes, Torchwood. Voi ce ati alege si de ce? Tin sa mentionez ca inainte am mai vazut Doctor who toate sezoanele si survivor toate sezoanele si acum trebuie sa astept sa apara episoade noi.

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Prison Break am auzit ac e frumos, dar si Heroes!
dar cel mai frumos serial posibil e The Vampire Diaries love struck
doar daca iti plac vampirii love struck

bye-bye