| anonim_4396 a întrebat:

La ora actuala sunt aparute toate sezoanele din The secret Circle? Adica mai trebuie sa apara episoade noi sau vreun sezon? Am inceput sa ma uit la acest serial si nu as vrea sa astept pana apare continuarea. Vreau sa il vad de la inceput si pana la sfarsit. Imi poate da cineva niste informatii? Funda si vot

4 răspunsuri:
| love3372 a răspuns:

Serialul a fost anulat, din nefericire.Are doar un sezon, 24 de episoade daca nu ma insel.

| Valentina036 a răspuns (pentru love3372):

Cum adica anulat? adica e doar acest sezon si gata? nu mai pune continuarea?

| love3372 a răspuns (pentru Valentina036):

Da, adica nu mai apare nimic.

| love3372 a răspuns:

22 de episoade, greseala mea! big grin