| FreeYoung29 a întrebat:

Am o mare nelamurire. Deci eu am iesit cu un baiat, dupa 3 dati de cand facem asta m-a si sarutat (dar nu suntem sau am fost intr-o relatie oficiala), mentionez ca, daca de exemplu azi ieseam cu el, doar peste 2 3 zile ma mai chema afara.Intr-o zii ma plimbam cu rolele cu o prietena si m-am intalnit cu el care era in compania prietenilor, m-am uitat la el si nu mi-a dat buna si i-am spus "se spune buna"..tocmai dupa 2 zile imi trimte mesaj ca ar fi trebuit sa-i spun eu buna daca nu mi-a spus el..si de vreo saptamana asa nu imi mai trimite mesaje si nici macar nu raspunde ca sa ma lamureasca si pe mine, Deci ce pot sa inteleg eu din asta? Astept mai mult parerile baietilor happy :*

3 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca nu il intereseaza de tine. Ai fost o joaca.

| MisFit20 a răspuns:

Of, inca un baiat care dezamageste fetele, nu prea ai ce face.

| KOSTY74 a răspuns:

Eu zic ca prin acest mic "gest"amicul tau a spus totul, mai ales fata de tine dar si de prietenii lui. Sfat prietenesc:LASAL!