| Bodychip1979 a întrebat:

Am o intrebare, m-am intalnit cu un fost coleg si am iesit sa ne plimbam si m-a oprit brusc si mi-a zis sa inchid ochii ca are o surpriza pentru mine. Am inchis ochii si mi-am pus mainile la ochi in acel moment mi-a spus sa ii dau mainile. I le-am dat si i-am spus ca sunt speriata si el a zis ca nu trebuie sa fiu speriata ca ii aici cu mine iar dupa aceea m-a sarutat.
Cum ar fi trebuit sa reactionez la acel sarut? Mentionez ca simt ceva pentru el adica si inainte sa ma sarute.
Iar cand am ajuns in fata casei m-a sarutat pe frunte.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce ti s-a intamplat, reprezinta garantia care iti confirma ca esti cu adevarat stimata si mai ales... iubita. Modul in care ar fi indicat sa reactionezi nu poate fi sugerat de altii, fiindca trebuie ca in mod obligatoriu sa depinda doar de sentimentele pe care le manifesti fata de el, cu mai mult sau mai putin... curaj si determinare. Multa Sanatate!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca chiar erai speriata, nu trebuia sa inchizi ochii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi faci și tu o surpriză.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-i platesti cu aceeasi moneda. Sa-l saruti si tu pe el.

| Andreeush a răspuns:

Dacă îți place de el ar trebui să fii fericită că te place.

| Hammurabi a răspuns:

Acum ești gay?
Sau cum ai reușit să te transformi în fată?

| Crackman a răspuns:

Ii intorci favorul

Răspuns utilizator avertizat
| Ben9648 a răspuns:

Săi faci si tu o surpriză ca te place

| ValentinOprisan a răspuns:

Scoate carbasanu si i o dai bine