| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema...Ma atasez foarte repede de fete, adica din prima zi de cand le cunosc... Apoi sufar cand aflu ca au prieten.Ce as putea face sa nu mai atasez asa repede? Am 15 ani. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Sincer?
Sa "te lovesti cu capul de copac" pana intelegi ca in fata ta e ceva ce trebuie ocolit.
Incerca sa iti mai asculti si ratiunea, nu doar inima.

Bafta!

| fancyLadyGaga a răspuns:

Probabil te atasezi de fizicul lor...Asta-i adolescenta. Incearca sa afli de la prietenii comuni daca ea are iubit. Succeshappy

| AndreiBOSSs a răspuns (pentru fancyLadyGaga):

Are iubit...Si ea il iubeste foarte mult...Nu cred ca voi avea vreodata sansa daca ea il iubeste asa mult :/

| fancyLadyGaga a răspuns (pentru AndreiBOSSs):

Poate,niciodata nu se stie cum situatia poate fi favorabila. Imi pare rau daca ai sentimentele ranite inca...Incearca sa mananci ciocolata, te vei simti mai bine[am incercat si eu, mergelaughing] Sa ai o zi faina! happy