| FanElenaGheorghe a întrebat:

Am o mica (mare) intrebare! Dati cat mai multe idei de activitati pe care pot sa le fac cu B.F.F.-ul meu. Acum ca e vara mai putem iesi la aer, dar ce sa facem afara?

P.S.: Cereti-mi prietenia!winking

4 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Iti zic ce fac eulaughingcu bff'u meu...ies in parcuri, radem de oameni, sunam cu pv, ne schimbam vocea si murim de raslaughing), stam pana seara tarziu in parc

| princess004 a răspuns:

Ati putea merge la straduri, piscine, sa iesiti cu rolele prin parc, sa va plimbati cu bicicletele, alergati pe pist, iesiti prin cluburi/baruri. Cel putin asta eu cu prietenii mei. Distractie!

| Dragutzu_Florin_1971 a răspuns:

Iesiti pe afara si distrativa, ati putea merge in parcuri sa cunoateti alti oameni care ii puteti transforma in prietenas cu care veti avea unde iesi, maritiva gasca ca asa e mai.frumos.

| Bianca11383 a răspuns:

Iesiti afara, plimbati va cu bicicleta, role..etc
Eu de exemplu in fecare vara imi fac o lista cu 100 de lucruri amuzante pe care vreau sa le fac cu prietenii ..de exemplu
SA ORGANIZAM O PETRECERE
SA MERGEM LA PADURE O ZI
SA IESIM CU, CORTUL
SA FACEM GLUME/FARSE ALTORA
SA GATIM CEVA
ETC.
si cum facem un lucru din lista bifam
Pana se termina vare trebuie sa avem toata lista completa
Funda?!