| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am o mica mare problema.Azi e ziua mamei mele iar maine ea va pleca in Italia si imi e foarte greu sa accept asta.Am inteles situatia, sunt de acord cu faptul ca ea va pleca (pentru ca alta solutie nu avem) dar numai cand ma gandesc ca nu va fi langa mine imi vine sa plang. Ii este si ei greu, iar eu ascult melodii gen Blaxy Girls-Dear mama incontinuu. Ce pot face sa ma linistesc?
P. S. S-ar putea sa n-o vad cel putin 6 luni crying

3 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Stiu cum ebig grinsi mama tot in Italia e plecatabig grin.crede.ma e greu stiu,te inteleg dar capul sus si mergi inainte, pleaca ca sa va fie amandurora bine, toate se rezolva>big grinTake careee`!

| LdyD a răspuns:

Scumpa mea :* big hug

Trebuie sa intelegi ca daca pleaca, pleaca tot pentru tinne, ca sa iti poata oferii tie ce este mai bun in lumea asta >big grinbig grinbig grin<

Bafta, si sper ca te-am ajutat big hug :*

| Ellena_7672 a răspuns:

Cel mai greu lucru :-