| ChocaholicBi a întrebat:

De cand am vazut melodia,, Dear mama - Blackxy Girls `` ma fac sa ma candesc la lucruri sadice... Stiu ca e regizata... Dar :/... Ma face sa cred ca poate sa ii se intample si mamei mele si apoi imi vine sa plang, dar ma abtin, bine nu chiar sa plang, dar ma face sa ma simt ciudat... si. etc. Ziceti-mi se sa fac, NU MERG NICI MOARTA LA PSIHOLOC PT CEVA ASA DE MINOR... Fara mistourii, e serios... Speunetimi ce sa fac si ce sa ma gandesc ca sa nu mai simt asa ceva... Funda :Xlove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sentimentul si nu e placut absolut deloc! Incearca sa nu te mai gandesti la asta! Incearca sa fi optimista si sa nu te gandesti ca asa ceva s-ar putea intampla! pup sper sa fie totul bine si sa scapi de acest sentiment pup

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi explică:

Teofana@ stiu ca e doara o melodie si ca nimic nu e real. Dar pe mine ma face sa ma gandesc la asta... Ms de raspuns :*

| Damii a răspuns:

Draga mea, e doar o melodie. Nu are nici o treaba cu realitatea!