| meryy11 a întrebat:

Am o mica povestioara ...deci eu am fost colega cu un băiat de 3 ani dar anul trecut m-am mutat de la scoala aia si eu cu el nu prea aveam nici o treaba unul cu altul dar dupa ce m-am mutat de vreo jumătate de an vorbesc aproape in fiecare zi cu el si imi spune ca sunt draguta si specială ca nu sunt ca alte fete si mi-a spus de mai multe ori ca ma Iubește ..eu i-am răspuns la toate chestiile astea su chiar imi plce de el... Dar ideea e ca bă imi spune ca eu sunt prietena lui cea mai buna bă chestii care nu sunt legate de prietenie aducă mai mult de atât.ce sa cred? Nici nu știu daca suntem împreuna.ce sa il întreb? Ce părere aveți?

1 răspuns:
| Maya176 a răspuns:

Pai, probabil e derutat exact ca tine nu stie daca vrea sa fiti prieteni sau ceva mai mult, parerea mea e sa nu ii spui ca il placi pentru ca nu o sa stii in ce stare il gasesti si s-ar putea sa te dezamageasca, lasa-l pe el sa actioneze, si daca va fi convins 100% ca te place ti-o va zice
Mult succes :]