| meryy11 a întrebat:

Am o mica povestioara ...deci eu am fost colega cu un băiat de 3 ani dar anul trecut m-am mutat de la scoala aia si eu cu el nu prea aveam nici o treaba unul cu altul dar dupa ce m-am mutat de vreo jumătate de an vorbesc aproape in fiecare zi cu el si imi spune ca sunt draguta si specială ca nu sunt ca alte fete si mi-a spus de mai multe ori ca ma Iubește ..eu i-am răspuns la toate chestiile astea su chiar imi plce de el... Dar ideea e ca bă imi spune ca eu sunt prietena lui cea mai buna bă chestii care nu sunt legate de prietenie adică mai mult de atât ..sora mea mai mare m-a tot întrebat ce e cu mine ca sunt cu capul in nori si mereu rad etc. Si nu ma lasat pana nu i-am spus tot dar nu chiar tot si ma întreaba de ce vorbesc cu el... Ca totusi sunt clasa a 8-a dar nu cred ca e vreo problema sunt destul de mare ma rog ce părere aveți si ce sa ii mai zic surorii mele.o sa mir daca imi citește mesajele dintre mine si el.

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Stai putin la 3 ani e deja la scoala? e un super geniu sau ce?

| corbulalbrosu a răspuns:

Mirarea ei va fi direct proportionala cu cele aflate din citirea mesajelor voastre, sau poate se va mira de cate poate invata de la surioara ei mai mica.

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Sora ta mai mare a fost doar curioasa ce se intampla cu sora ei mai mica. Poti sa ii spui absolut tot daca aveti incredere una in cealalta si aveti o relatie speciala in care va spuneti tot una celeilalte. Daca crezi ca o sa te judece si nu va intelegeti chiar asa de bine, nu esti obligata sa ii spui si nici sa ii permiti sa iti citeasca mesajele. Pana la urma faci ce vrei in legatura cu baiatul respectiv.
Daca il placi si te place. go on. Nu trebuie sa dai explicatii absolut nimanui.

| meryy11 explică:

Ms! Eu si ea ne Înțelegem de minune dar cand e vb de băieți e mai curioasa si e posibil sa ii spună mamei si mama ma ia la întrebări si eventual imi zice ca sunt mica si nu imi place + ca nu as putea da mai stau o săptămana fara sa vb cu el chiar imi place de el

| meryy11 explică:

Si imi dau seama ca el chiar ma Iubește