| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am o mica problema... Sunt indragostita nebuneste de un tip pe nume Alex de 2 ani. El nu ma iubea dar acum a marturisit ca da. Suntem de atunci impreuna si e totul bine, am fost la teatru impreuna si ne-am imbratisat. Am simtit ca sunt importanta. Acum, el iubeste si alta fata care cred ca vrea sa dispar din viata lui. Mama ei a spus ca nu e bine ca toate fetele la un baiat. Parca vrea sa scape de mine pentru ca il place si se da mare pe linga el. Ma tem ca o sa il pierd pe Alex dar l-am intrebat daca o iubeste mai mult pe ea si a zis ca nu. Sa am incredere in el? Ajutor!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acest baiat merita toata increderea si dragostea ta.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

In primul rand de ce sa stea cu ea daca te iubeste pe tine?
Nu are logica!

Ai grija cu acest "indragostita nebuneste" intrucat poate sa-si bata joc de tine foarte usor daca singurul lucru pe care poti sa-l vezi este el.

Dai putin timp! Daca renunta la ea atunci ii dai o a 2-a sansa. Daca nu atunci renunta la el! Arata-i ca tu nu esti optiunea 2.

Deci ai incredere pentru moment. Pune-l sa-ti demonstreze acea iubire. Asa, cu vorba poate oricine.
Daca ai indoieli atunci renunta si treci mai departe!

Daca nu atunci mai rezista si vezi ce iese.
Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Absolut deloc, spre binele tau.

| poprazvanmarcel a răspuns:

El are 2 ani? rolling on the floor))