| delicioasatha a întrebat:

am o nelămurire...sad. Acum cateva luni m-am despartit de prietenul meu.Si invatam la accelaşi liceu.Ne'am mai vazut de foarte multe ori de cand ne'am despartit, dar nu am prea vorbit.Si azi a fost ziua mea si mi-am tinut'o intr'un club.sifratele lui este prietenul prietenei mele.si a venit si el la club.cand la'm vaz m-am intimidat toata, si nu mai stiam ce sa fac. dupa care m-a sunat un baiat si am iesit pana afara si el a inceput aproape sa planga. Oare ii pare rau? Ca eu la'm uitat 99%. Si nu stiu ce sa mai cred. fundita!big grin

1 răspuns:
| Dariana a răspuns:

Probabil nu vroia sa te piarda. Dar daca tu aproape l.ai uitat nu mai are rost sa te intorci la el, pentru ca aunci nu te.ai simti tu bine. Nu e sfarsitul lumii pentru el, sufera pentru moment, gadeste. te ca poate si tu ai trecut prin momente de genul si persoana in cauza nu ti. a dat prea multa atentie. Daca esti sigura ca nu mai vrei nimic cu el, fii putin egoista. Dar totusi acorda. i prietenia ta, arata. i ca poti sa. i fi alaturi si ca amica. happy