| Viitorulapropiat a întrebat:

Buna TPU... am o noua problema. Imi place de doua fete. O fata ma place si pe mine, deoarece mi-a spus, iar a doua cred ca simte ceva, azi vorbind anumite lucruri cu ea. Nu pot sa ma hotarasc cu care dintre ele sa ma bag. Ori fata care ma place cu adevarat, pe care eu o plac putin, sau cu fata pe care o plac de la inceputul liceului, dar cu care nu cred ca v a tine relatia mult timp? Dau funda

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu alege pe niciuna. Daca placi, placi o singura persoana si nu ajungi in situatia de a alege.

| Biscuite_David_2000 a răspuns:

Cu nici una, eu zic sa astepti pana iti gasesti o fata de "doamne ajuta", si dupa aceea iti vezi de cap cu aceea fata.