| Andrussa a întrebat:

am o pagina de facebook Vise colorate ale adolescentei >3 ...pe aceeasta sunt poze, statusuri, joculete si o sa incep sa postez o poveste. Nu o am de mult timp si am numai 22 de like-uri. Caut admini /admine cine este interesat sa ia adresa mea de facebook Mironuc Ionela Andra sa-mi trimita o cerere de prietenie si vorbim despre postul de admin...scopul meu e sa fac cate mai multe like-uri. Multumesc astept!

1 răspuns:
| Kyou a răspuns:

Nu sunt interesata de postul de admina, dar daca vrei like-uri ai putea sa rogi pe cineva sa-ti faca reclama, apoi faci si tu la randul tau. Toate paginile vor like-uri si cat mai multi vizitatori asa ca nu cred ca ar deranja pe cineva. Chiar si cu cele 22 de persoane care ti-au dat like. Tot e un inceput.