| IrinaAnonima a întrebat:

Am o pagina pe facebook cu Andra, ce sa postez sa am mai multe like-uri?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| PaulMacca a răspuns:

Bună, în primul rand poți sa îți inviți toți prietenii sa îți aprecieze pagina.
Cauta și postează poze mai interesante despre aceasta. Organizează mici concursuri, jocuri în care câștigătorul poate câstiga o surpriza sau un colaj sau o imagina rara.
Cere ajutorul altor pagini, adică trimite mesaje gen" Publicitate reciproca? "
Exista pagini sau blog-uri cu nume "Sfaturi și comenzi pentru admini": Acolo poți găsi exemple de jocuri distractive și alte postari care pot primi comentări și like-uri sau poți comanda o imagine de profil sau de coperta specifica numelui paginii făcute chiar de adminii paginii cu acele sfaturi

Dacă ai făcut toate acestea și mai vrei, trimte cereri unor copii pe care nu ii cunoști (preferabil, niște prieteni de-ai prietenilor tai), și apoi invită-l sa dea like pe pagina ta, poate a sa le placa

Sper ca te-am ajutat. Bafta

3 răspunsuri:
| PaulMacca a răspuns:

Mersi

| PaulMacca a răspuns:

Mulțumesc pentru funda!kiss

| Anonima7878 a răspuns:

Păi postează poze interesante, organizează jocuri și concursuri.

Invită-ți prietenii să aprecieze pagina și de asemenea și postările.
Poți să faci și o reclamă paginii! happy

Baftă!