| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Am o pată la ochiul stâng destul de măricică. Ce aș putea face pentru a scăpa de ea? Mă refer la ceva care se poate face în casă

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mai bine ai merge la un medic, cu vederea nu e de glumit.

| AlexAL275 explică (pentru Andreeush):

Nu e la ochi, gen e lângă ochi și tâmplă.

| UnDiavol a răspuns:

Nu face nimic lăsați ochiul in pace rămâi chiori stai cuminte nu te juca cu așa ceva mergi la medic spune-i ce ai care este probleme si iei știe îți poate spune care este problema și ce poți face in privința asta

| AlexAL275 explică (pentru UnDiavol):

Faza e că e o pată prin zona tâmplei aproape de ochi. Doar asta e

| MarioADV a răspuns (pentru AlexAL275):

Vrei sa zici ca e pe piele, nu pe ochi?