| DODO2111111 a întrebat:

Am o problema, am intrat pe hi5 si eu aveam autoplay o melodie.Si cum s-a schimbat hi5-ul.nu imi mai amintesc cum imi puneam autoplay-ul...Va rogg help
FUNDA

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Buna, presupun ca aveai o melodie de pe youtube su aveai autoplay nu?
Daca da uite cum trebuie sa faci, te duci jos jos in partea stanga si acolo dai de categori "Videoclipuri" si in drept cu "Videoclipuri" scrie "Redare automata inactiva", ia tu ii dai Redare automata activa.winking Funda? :d

2 răspunsuri:
| Elllliiii a răspuns:

Iti spun eu! lasa hi5-ul si hai pe facebooklaughing

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Elllliiii):

Merge si Hi5 si Facebook laughing) Merg amndoua.tongue