| Cătălinaa12 a întrebat:

Am o problema! Ce cadou i-as putea lua celei mai bune prietene de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Fa o rama si poza voastra inauntru

sau un album cu momentele voastre

poti sa ii mai iei o rochita blugi(haine)

un ursulet de plus moale-Pufos:X

O sampanie:X:X:X

Fundita te rog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai depinde si cati ani are. daca este adolescenta poti sa-i cumperi accesorii (cercei, bratara, ceas, colier), trusa de cosmetice, parfum sau un tricou mai dragut, daca stii ce gusturi are la haine.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Eu i-am facut cadou(de craciun), o geanta-->cam asa http://www.bizoo.ro/......101081.jpg
si o pereche de cercei.Iii mai poti lua:
-->O carte frumoasa.
-->obiecte decorative(de ce nu; facute chiar de tine)
-->un articol vestimentar
-->Mie mi-a placut mult ideea cartii acesteia; chiar am vrut sa o camand(insa nu am facut`o din pacate); mi se pare ceva dragut, frumos insa nu cunosc continutl, dar iti dai seama ca va avea mari emotii cand o va vedea: http://librarialibertas.ro/carti/5607/cea-mai-buna-prietena
-->Bijuterii
-->Parfum/crema
-->o cana draguta(sunt si cani cu inscriptii gen:pentru cea mai buna prietena; eu am primit si m`am bucurat mult)
-->O esarfa
-->Poti face un film din poze, in care sa si scrii mesaje dragute si sa-l pui pe un cd.8->
.
Daca inca nu stii ce`si doreste si ce`i place si nici nu vrei sa 'te dai de gol' alege`i un cadou in functie de zodie, sau macar fa`ti o idee!
: http://www.newgirl.ro/alege-cadoul-potrivit-in-functie-de-fiecare-zodie/
Iar pentru mama.
• carti
• parfum
• cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
• bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
• esarfa sau fular
• manusi din piele
• telefon mobil
• aparat foto digital
• rama foto
• fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
• album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
• obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
• antichitati
• geanta sau poseta
• ceas de mana
• portofel
• obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)

• ghiveci cu flori
• buchet de flori
• vaza
• set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
• set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
• obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
• oglinda
• port carti de vizita
• glob zapada
• masa la restaurant pentru parintii tai
• bilete la un concert de Craciun
• magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
• caseta pentru bijuterii
• bol decorativ
• lampa sau veioza pentru citit
• suport lumanare si lumanari parfumate
• set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

| Julieღ a răspuns:

Bijuterii, parfum, o carte care ii place, un ceas, mergeti la Spa impreuna, un animalut de companie (daca ii plac) =) Sper ca te-am ajutat. Succes!