| Madyyyy a întrebat:

TPU! am o problema cu imprimanta. E un Epson DX7400. I-am schimbat recent cartusele si imi scoate paginile albe cand dau sa printez sau sa scanez. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai poate fi ori ca nu ai pus bine cartusele, verifica din nou asta sau ca sau terminat si astea noi cum zici.Altceva nu prea poate fi.Bafta!

| Formula449 a răspuns:

GanduriAlbe gresesti daca cartusele nu erau puse bine ii spunea din programul din calculator o chestie ar fi... tu nu dai bine din pc si de aia nu iti iese buna foaia bafta